ترمیم و باز سازی فرش – قالیشویی مانیا

ترمیم و باز سازی فرش همواره یکی از حساس ترین کارها برای قالیشویی ها بوده و در صورتی که توسط نیروهای متخصص انجام نشود منجر به صدمه رسیدن جبران ناپذیر به فرش می شود. قالیشویی مانیابا نیروهایی متخصص و کارآزموده کلیه امور در حوزه ترمیم و بازسازی فرش را به خوبی انجام می دهد.

  • رفوگری و ترمیم فرش: پیشنیاز رفوگری داشتن مهارت بالا و تجربه کافی در این حوزه بوده و در صورتی که توسط متخصص انجام نشود منجر به صدمه دیدن فرش شما می شود. متخصصان ما با آشنایی کامل به بافت فرش، رنگرزی، شناخت مواد اولیه و رنگ فرش اقدام به رفو فرش شما می کنند.
  • رنگ برداری فرش: به طور کلی وقتی فرش های شما به صورت غیر اصولی و غیر استاندارد شسته شود فرش رنگ می دهد. از موارد شایع که منجر به رنگ دهی فرش شما می شود می توان به موارد همچون: کشیدن غیر اصولی پرز روی فرش، استفاده از آب گرم در شستشو، خیس شدن فرش ناشی از آب گرفتگی، ترکیدگی لوله و … اشاره کرد. در هر حالتی که فرش شما دچار رنگ دهی شده باشد قالیشویی مانیا با در اختیار داشتن نیروهای کار آزموده و متخصص فرش های شمارا همانند روز اول میکند.
  • ترمیم ریشه: به ادامه تارهای بافته شده که جهت زیبایی حاشیه های فرش بافته می شود ریشه می گویند که از الیاف و پنبه تشکیل شده است. در فرش های دستبافت ترمیم ریشه به صورت دستی انجام شده و در فرش های ماشینی توسط چرخهای ریشه زن عملیات ترمیم ریشه انجام می شود.
  • ترمیم شیرازه: شیرازه در حاشیه فرش بافته شده که از مهم ترین کاربرد های آن می توان به زیباتر شدن و جلوگیری از ریزش بافت فرش اشاره کرد، ترمیم شیرازه در قالیشویی مانیا توسط نیروهایی متخصص به سادگی انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس و ثبت سفارش