مراحل سفارش

سفارش میگیریم

سفارش خود را در یکی از شعب قالیشویی مانیا ثبت کنید.

میبریم

پس از ثبت سفارش همکاران ما فرش هارا از شما تحویل میگیرند.

میشوریم

شستشوی فرش های شما توسط پیشرفته ترین دستگاه ها

به موقع تحویل میدیم

فرش های شما  در موعد مقرر به صورت کاور شده به شما تحویل داده می شنود.

خدمات شستشوی فرش را در سراسر تهران با بهترین خدمات و بهترین دستگاه‌های شستشوی فرش آماده خدمات‌رسانی به همشهریان عزیز تهرانی به‌ویژه ساکنین جنوب تهران می‌باشد. اگر به دنبال یک قالیشویی مطمئن در نزدیک محله‌های جنوب شهر تهران هستید. قالیشویی مانیا در جنوب تهران با گسترش دامنه سرویس‌دهی خود در شرق تهران پیشنهاد می‌کند از کلیه خدمات استفاده نمایید.

قالیشویی جنوب تهران

ما مفتخریم که با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات و دستگاه های قالیشویی خدمات قالیشویی جنوب تهران را ارائه می دهیم. کلیه خدمات قالیشویی جنوب تهران زیر نظر اتحادیه قالیشویی جنوب تهران می باشد.

فعالیت قالیشویی جنوب تهران

ما کلیه خدمات تخصصی لکه بری و رفوگری و … را در قالیشویی جنوب تهران کارخانه قالیشویی  ارائه می دهیم. همچنین شستشوی فرش دستباف و نفیس از خدمات تخصصی ما می باشد. اگر می خواهید از خدمات و مشاوره ما در زمینه شستشوی فرش در قالیشویی جنوب تهران بهره برید، ما منتظر تماس شما در شعبه قالیشویی جنوب تهران هستیم.

خدمات قالیشویی جنوب تهران

ارایه ضمانت نامه کتبی جهت حفظ کیفیت و سلامت فرش شما مشتری گرامی . شستشو با بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده جهت خدمت دهی هرچه بهتر و بالاتر برای جلب نظر مشریان .
قالیشویی جنوب تهران مجهز به ناوگان مدرن و اماده به سرویس دهی در سراسر تهران میباشد. دارای پرسنل و کادر بسیار مجرب و متخصص جهت ارایه خدمات هرچه بهتر به مشتریان عزیز و  ارایه انواع خدمات رفوکاری رفع سوختگی برطرف کردن پارگی بافت مجدد نقاط ریخته شده و ریشه کشی و شیرازه دوزی و هر نوع خدمتی در مورد فرش ماشینی و دستبافت اعم از رنگبرداری و قلم زنی و ترمیم فرشهای آب افتاده و شستشوی فرش در سالنهای کاملا مجهز و مناسب کار شستشوی فرش و دارای دستگاههای کاملا مجهز و مدرن جهت کار قالیشویی میباشد.