مراحل سفارش

سفارش میگیریم

سفارش خود را در یکی از شعب قالیشویی مانیا ثبت کنید.

میبریم

پس از ثبت سفارش همکاران ما فرش هارا از شما تحویل میگیرند.

میشوریم

شستشوی فرش های شما توسط پیشرفته ترین دستگاه ها

به موقع تحویل میدیم

فرش های شما  در موعد مقرر به صورت کاور شده به شما تحویل داده می شنود.

خدمات شستشوی فرش را در سراسر تهران با بهترین خدمات و بهترین دستگاه‌های شستشوی فرش آماده خدمات‌رسانی به همشهریان عزیز تهرانی به‌ویژه ساکنین شمال غرب می‌باشد. اگر به دنبال یک قالیشویی مطمئن در نزدیک محله‌های غرب شهر تهران هستید. قالیشویی مانیا در غرب تهران با گسترش دامنه سرویس‌دهی خود در شمال تهران پیشنهاد می‌کند از کلیه خدمات استفاده نمایید.

قالیشویی غرب تهران

ما مفتخریم که با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات و دستگاه های قالیشویی خدمات قالیشویی غرب تهران را ارائه می دهیم. کلیه خدمات قالیشویی غرب تهران زیر نظر اتحادیه قالیشویی شرق تهران می باشد.

فعالیت قالیشویی غرب تهران

ما کلیه خدمات تخصصی لکه بری و رفوگری و … را در قالیشویی غرب تهران کارخانه قالیشویی ارائه می دهیم. همچنین شستشوی فرش دستباف و نفیس از خدمات تخصصی ما می باشد. اگر می خواهید از خدمات و مشاوره ما در زمینه شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران بهره برید، ما منتظر تماس شما در شعبه قالیشویی غرب تهران هستیم.

خدمات قالیشویی غرب تهران

ارایه ضمانت نامه کتبی جهت حفظ کیفیت و سلامت فرش شما مشتری گرامی . شستشو با بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده جهت خدمت دهی هرچه بهتر و بالاتر برای جلب نظر مشریان .
قالیشویی غرب تهران مجهز به ناوگان مدرن و اماده به سرویس دهی در سراسر تهران میباشد. دارای پرسنل و کادر بسیار مجرب و متخصص جهت ارایه خدمات هرچه بهتر به مشتریان عزیز و  ارایه انواع خدمات رفوکاری رفع سوختگی برطرف کردن پارگی بافت مجدد نقاط ریخته شده و ریشه کشی و شیرازه دوزی و هر نوع خدمتی در مورد فرش ماشینی و دستبافت اعم از رنگبرداری و قلم زنی و ترمیم فرشهای آب افتاده و شستشوی فرش در سالنهای کاملا مجهز و مناسب کار شستشوی فرش و دارای دستگاههای کاملا مجهز و مدرن جهت کار قالیشویی میباشد.